22.
Byłam wczoraj w sklepie.znalazłam tam taką bluzkę z tygrysem i ćwiekami.
                                                                  bluzka-39zł Tech-pex

Nie widać tego za bardzo ale można to sobie wyobrazić.
Imieniny Filipa i Apolinarego


Do następnej notki
21.
Nareszcie dostałam piękne baleriny..
Niestety nie mam ich zdjęcia. 
Jak wiecie mam dla was konkurs fotograficzny.
A,więc...

Imieniny Juliana i Bolesława
Wszystkiego najlepszego
20.
           Mam dla Was konkurs!!!
                       Jeżeli macie własnego bloga,to mam nadzieje,że udział weźmiecie.
            Wysyłajcie zdjęcia swoich pupili,dań oraz ulubionych ubrań i dajcie link swojego bloga.
W temacie napiszcie ,którą z tych kategorii wybraliście.
Najładniejsze zdjęcie będzie promowane na moim blogu i Twój blog też zostanie opisany w poście.E-mail do mnie znajdziecie w dziale kontakt.



Dziś imieniny Jacka i Juliana
Wszystkiego najlepszego


Narka :)
19.
Spodobały mi się bardzo te buty,mam nadzieje,że wam się też podobają.


Przepraszam,że nie za bardzo widać
Źródło: Zalando.pl
18.
Spójrzcie  tylko na te piękne sukienki.