Hello winter !

hei

Zaczyna się odliczanie do wiosny oraz świąt.Pora kupić prezenty pod choinkę.Choina juz wystrojona?
Moja tak.  W tym roku wyjątkowo nie czuję świąt, to przez ten śnieg . Musiał utknąć gdzieś w niebie?!
Ten okres świąteczny powinnyśmy spędzić z rodziną i przyjaciółmi. Nie wyobrażam sobie Wigili bez mamy, taty lub bratem.




Opowieść #1

Hei

Opowiem Wam historię

Żyła sobie Mary, kiedy rozmawiała przez telefon spotkała Nailla z 1D .Zaczęła się przejęzyczać i zemdlała.
Obudziła się w wielkiej villi gdzie chłopak robił jej usta-usta.Na następny dzień byli już w sobie zakochani.
Nie wierzyła w to , że w końcu spełni się jej marzenie. Tak zlatywały 3 lata kiedy os się jej oświadczył.
Ona powiedziała ,, Yes" .Ślub odbył się w Taj Palace, Marrakesz - Maroko.Zaraz po weselu poszli do sypialni przycisnął ja do ściany i zapytał ,,Are you ready?".Dziewczyna przytaknęła, ten wyjął kondom z kieszeni i zaczęli. 


                              
Zapraszam http://www.youtube.com/watch?v=r0daM97RT0k

Za przeprosinami.Konkurs

Hei

Chciałabym was wszystkich przeprosić, nie pisanie postów było błędem.
A teraz ogłaszam konkurs.


Najciekawsze Święta

1.trzeba zgłosić się w komentarzu wpisując link bloga.
2.Zaobserwować Fan Page
3.,czekać

Zakupy

Hei

Dawno nie pisałam.Na urodziny mama kupiła mi koszule.Jutro mam urodziny.

Sznaucer

Hei

Dziś mama może weźmie takiego psa.