hei
Zaczyna się odliczanie do wiosny oraz świąt.Pora kupić prezenty pod choinkę.Choina juz wystrojona?
Moja tak. W tym roku wyjątkowo nie czuję świąt, to przez ten śnieg . Musiał utknąć gdzieś w niebie?!
Ten okres świąteczny powinnyśmy spędzić z rodziną i przyjaciółmi. Nie wyobrażam sobie Wigili bez mamy, taty lub bratem.
Opowieść #1
Hei
Opowiem Wam historię
Żyła sobie Mary, kiedy rozmawiała przez telefon spotkała Nailla z 1D .Zaczęła się przejęzyczać i zemdlała.
Obudziła się w wielkiej villi gdzie chłopak robił jej usta-usta.Na następny dzień byli już w sobie zakochani.
Nie wierzyła w to , że w końcu spełni się jej marzenie. Tak zlatywały 3 lata kiedy os się jej oświadczył.
Ona powiedziała ,, Yes" .Ślub odbył się w Taj Palace, Marrakesz - Maroko.Zaraz po weselu poszli do sypialni przycisnął ja do ściany i zapytał ,,Are you ready?".Dziewczyna przytaknęła, ten wyjął kondom z kieszeni i zaczęli.

Zapraszam http://www.youtube.com/watch?v=r0daM97RT0k
Opowiem Wam historię
Żyła sobie Mary, kiedy rozmawiała przez telefon spotkała Nailla z 1D .Zaczęła się przejęzyczać i zemdlała.
Obudziła się w wielkiej villi gdzie chłopak robił jej usta-usta.Na następny dzień byli już w sobie zakochani.
Nie wierzyła w to , że w końcu spełni się jej marzenie. Tak zlatywały 3 lata kiedy os się jej oświadczył.
Ona powiedziała ,, Yes" .Ślub odbył się w Taj Palace, Marrakesz - Maroko.Zaraz po weselu poszli do sypialni przycisnął ja do ściany i zapytał ,,Are you ready?".Dziewczyna przytaknęła, ten wyjął kondom z kieszeni i zaczęli.

Zapraszam http://www.youtube.com/watch?v=r0daM97RT0k
Za przeprosinami.Konkurs
Hei
Chciałabym was wszystkich przeprosić, nie pisanie postów było błędem.
A teraz ogłaszam konkurs.
Chciałabym was wszystkich przeprosić, nie pisanie postów było błędem.
A teraz ogłaszam konkurs.
Najciekawsze Święta
1.trzeba zgłosić się w komentarzu wpisując link bloga.
2.Zaobserwować Fan Page
3.,czekać
Subskrybuj:
Posty (Atom)



.jpg)
.jpg)



