Moje dziwactwa...

Hei

Nie miałam pomysłu na posta więc wymyśliłam wieczorem,że napisze o moich dziwactwach.

Na urodzinach koleżanki dostałam głupawki,zaczęłam się śmiać,nie mogłam oddychać i      wydawałam z siebie odgłos klekotania bociana.
Byłam uzależniona od wyciskania pryszczy.
Gubię  się podczas gry na trąbce w orkiestrze.

                                                              koszula -klik
                                                               naszyjnik-klik

Choróbsko...

Hei...

Siedzę sobie teraz w domu,nie spałam całą noc.Objawy grypy są okropne,ale jest jeden + ciepła czekolada.Ostatnio zaczęłam  robić robótki ręczne
Mam dzisiaj taką ochotę iść na spacer,ale nie mogę.

Musze lecieć... do jutra


Wow! New desing!

Hei...

Przepraszam  za przerwę w blogowaniu,wiecie jak to jest -szkoła-.Nie wiem czy zauważyliście ale mam nowy desing bloga.Wszystko co tu nowe wykonała Martynie ,która po przez swoją pasje i zaangażowanie wykonała wygląd bloga.Teraz jak tu wchodzę czuje się lekka.Znalazłam przepiękną sukienkę ,która się wam spodoba.

Oczekuję komentarzy

9 podstawowych pytań

Siemka

Ostatnio myślałam o tym by napisać coś o sobie

1.Jakie jest twoje imię?
Aleksandra (Alexi)
2.Jakie jest twoje nazwisko?
--------BRAK WPISU-------
3.Jakie jest twoje miejsce zamieszkania?
Polska
4.Ile masz lat?
Dziewczyn się oto nie pyta.
5.Twoja największa kompromitacja?
Dostanie głupawki na urodzinach koleżanki(zaprosiła nieznane mi osoby).
6.Co cie interesuje?
Lubię śpiewać,grać na trąbce,malować,gotować,jeździć konno oraz wiele,wiele innych.
7.Czego nienawidzisz w ludziach?
Tego jak niektórzy lubią coś okresowo.
8.Jaki masz pogląd na świat?
Bardziej optymistyczny.
9.Czego się boisz?
Pająków

Do następnej notki

BOTKI z CCC

HEY

Byłam ostatnio  w CCC,szukałam butów na teraz i znalazłam oto te botki

Oczywiście są wygodne i ciepłe oraz fajnie wyglądają.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chciała bym polecić markę odzieżową orsay ,którą często odwiedzam.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam również na moje konto stylistki


♥Pozdrowieńka♥