Hejka ♥
Dziś o 17,00 idę na dyskoteke. Chłopacy -jak to oni- będą zamawiać piosenki dla dwóch osób.
Dziewczyny będą zaskakiwać pomysłowością strojów.Ja aktualnie strój mam przygotowany. Mam nadzieje ,że każdy będzie sie świetnie bawić oraz,że moja kumpela zatańczy swój wymarzony taniec z chłopakiem (albo z dwoma).
Bye ♥
Sposoby na nauke
•Hejka •
W szkole było dziś OKROPNIE.
Jedynki nie dostałam,ale jak bym
dostała, to mam na to sposób.
Nauka
Ucz się przez 30 min. w tym co 10 min. przerwa na ruchowy odpoczynek
UWAGA
No stres,inaczej wszystko zapomnisz
Czytaj
Jeśli dużo czytasz,nie popełniasz błędów ortograficznych oraz ortograficznych.
W szkole było dziś OKROPNIE.
Jedynki nie dostałam,ale jak bym
dostała, to mam na to sposób.
Nauka
Ucz się przez 30 min. w tym co 10 min. przerwa na ruchowy odpoczynek
UWAGA
No stres,inaczej wszystko zapomnisz
Czytaj
Jeśli dużo czytasz,nie popełniasz błędów ortograficznych oraz ortograficznych.
Zakreślaj
Jeśli masz do wpisania ważne informacje lub trudne wyrazy zakreślaj je zakreślaczem.
Tłumacz
Tłumacz wszystkie nowe wyrazy z innych języków na polski.
Pytaj
Jeśli czegoś nie zrozumiesz to śmiało pytaj nauczycieli.
24.
No gratuluję jeszcze raz zwyciężczyni
A teraz opiska
Zauważyłam że ostatnio przestała pisać ,no szkoda.
Blog ogółem super
wchodzcie
Posty są super raśne czy czegoś Brakuje ?
NIE!!!
A oto jeden z postów
No gratuluję jeszcze raz zwyciężczyni
A teraz opiska
Zauważyłam że ostatnio przestała pisać ,no szkoda.
Blog ogółem super
wchodzcie
Posty są super raśne czy czegoś Brakuje ?
NIE!!!
A oto jeden z postów
Troszkę opisów na gg, nk, facebook !!
Każdy z was ma problem z opisem na nk, gg lub facebooka. To są wybrane prze zemnie opisy !
Życie jest jak karuzela. Jeden ma ubaw, a drugi rzyga .
Dlaczego mam taki talent…Talent do psucia wszystkiego co piękne w moim życiu?
If You Wand To Be Sexy You Must Drink A Lot Of Pepsi ( chcesz być sexi, pij więcej pepsi )
Moją nieobecność na ( ni, fejs, gg ) sponsoruje Szkoła .
Tak już jest. Ludzie odchodzą, a Ty musisz zostać i po nich sprzątać.
Chyba rozwiązałam wasz problem ! zapraszam na dalsze Posty !!
Subskrybuj:
Posty (Atom)







